مرجع فایل روتاری Rotary Documents دندانپزشکی [قیمت+خرید] - کافه دنتیست

بنابراین ممکن است لازم باشد که فایل های کوچکتر سریعتر از فایل های بزرگتر دور ریخته شوند. بعد از هر کاربرد و استفاده از فایل های روتاری، آن ها را از نظر تغییر شکل، باز شدن پیچ ها و کوتاه تر شدن نوک فایل چک کنید و آنهایی که کند شده اند و یا آسیب دیده اند از چرخه خارج نمائید. عصب کشی دندان جلو هنگامی نیاز می گردد که پوسیدگی این دندانها به حدی پیشرفت نموده باشد که پوسیدگی فضای کانال دندان یا اصطلاحا عصب را در گیر نماید . آیا بعد از عصب کشی دندان جلو نیاز به روکش کردن دندان است؟ در دندان های جلویی اکثر اوقات دندانی که نیاز به عصب کشی دندان جلو دارد دردی ندارد . در دندان های آسیاب در نود درصد موارد این قضیه صدق می کند . وسایل با پره های برشی عمیقdeep slicing flute و تقاربهای بزرگ و متغیر دارای تغییر سریع در قطر سطح مقطع در تمام طول تنه هستند. این فایل ها در یک هندپیس چرخشی استفاده می شود و از یک شبکه انعطاف پذیر و نازک NiTi با یک مرکز توخالی تشکیل شده است که سطح مقطع آن به صورت سه بعدی با شکل کانال ریشه سازگار است.

᠎This da​ta h᠎as been g ener᠎ated by GSA C ontent Gener ator ᠎DEMO.


فایل های روتاری در دندانپزشکی

مهم این است که نتیجه کار خوب باشد . مهم نتیجه کار است و بایستی عصب کشی دندان جلو با کیفیت ارائه شود تا دچار عوارض عصب کشی دندان نگردید . قطعا کار با دستگاه روتاری برای دندانپزشکی که شیوه کار را می داند راحتتر می گردد و چون نتیجه کار در زمان برابر بهتر از روش دستی می باشد قطعا دندانپزشکی که این امکانت را دارد ترجیحش به کار با این دستگاه است . مشتریان زیادی برای خرید شان اقدام می کنند که هر کدام شرایط خاصی را برای خرید دارند. این دسته از ابزارهای درمانی که نسل جدید فایل روتاری دنکو روتاری نیز محسوب می شوند، روند درمان کانال ریشه که جزئی از فعالیت روزانه دندانپزشکان محسوب می­شود را بسیار ساده­تر کرده­اند. دستگاه های روتاری انواع مختلفی دارند و یکی از پیشرفته ترین آنها دستگاه اندوپایلوت آلمان است که در کلینیک دندانپزشکی Dencare از آن برای عصب کشی دندان جلو استفاده می شود . کاهش درد پس از درمان ریشه دندان. دندان بخش کوچکی از آناتومی بدن را تشکیل می دهد ولی با این حال از بخشهای متعددی تشکیل شده که همه آنها در کنار هم نقش موثری در غذا خوردن و صحبت کردن ایفا می کنند. Article h᠎as ​been c re᠎at ed with the ᠎he lp of G SA C on te nt Gen er at or ᠎DE᠎MO.


فروش فایل روتاری

سپس با کمک ابزارهای سوزنی شکلی که فایل نامیده می شوند داخل کانال دندان کاملا خالی از عصب شده و پاکیزه می گردد . عصب کشی دندان جلو چگونه انجام می شود ؟ درمان ریشه دندان به چه معناست؟ حال به شرح هر یک از این دو روش می پردازیم تا شما حدودا با این شیوه ها آشنا شوید . تعجب بسیاری از افراد از همین مسئله است و می پرسند که من که دندانم درد نمی کند چرا نیاز به عصب کشی دندان جلو دارم ؟ شاید فکر کنید که دندان درد یکی از علائم رسیدن پوسیدگی دندان به عصب است . اینکه با روش دستی کار انجام شود یا با دستگاه روتاری قطعا در هزینه درمان عصب کشی دندان موثر است . شکل دهی کانال دندان نیز به صورت دستی بوسیله فایل صورت می گیرد . از این پس روش دستی و روتاری یکسان هستند و پر کردن ریشه با مواد پر کننده ریشه صورت می گیرد .


فایل روتاری خرید

لذا دندانپزشکان باید با شکل مکانیکی و محدودیتهای کار وسایل روتاری آگاه باشند و نوع با کمترین استعداد به شکستن را انتخاب کنند. این کار قدرت برداشت دبری را بیشتر و احتمال شکستگی آن داخل کانال را کمتر می کند. ولی در آمادهسازی سهبعدی اندازه بیضی افزایش پیدا میکند یعنی شکل کانال همان بیضی میماند. ممکن است یک دندانپزشک بتواند عصب کشی دندان را با همان کیفیت دستگاه روتاری ارائه دهد . در صورتی که دندانپزشک به روش دستی عادت دارد و بر کار با دستگاه روتاری تسلط ندارد بهتر است که عصب کشی دندان را با همان روش دستی به بهترین نحو انجام دهد . در درمان کانال ریشه (اندو) در صورتی که اصول درمان را رعایت نکنید هیچ وسیلهای منجر به موفقیت نمیشود. حتی وجود بوستر تیپ BT که باعث آمادهسازی خارج مرکزی میشود نمیتواند احتمالاً باعث شود که با افزایش تیپر فایل در دمای سیوپنج درجه به بالا، آمادهسازی الزاماً از آناتومی تبعیت کامل کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *